Kąclowa

Kolejni druhowie OSP ukończyli szkolenie Podstawowe

Strona poświęcona Ochotniczej Straży Pożarnej w Kąclowej

Kolejni druhowie OSP ukończyli szkolenie Podstawowe

W dniu 5 grudnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grybowie Biała Wyżna zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP. Szkolenie ukończyło 32 strażaków z miasta i gminy Grybów w tym dwóch druhów naszej jednostki: Jan Święs i Michał Grybel. Podczas szkolenia trwającego 126 godzin strażacy przyswoili wiedzę niezbędną do uczestnictwa w działaniach ratowniczo – gaśniczych. Po szkoleniu wszyscy uczestnicy złożyli przyrzeczenie na sztandar i zostali pełnoprawnymi strażakami ratownikami OSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *