Kąclowa

Uroczyste Posiedzenie Zarządu ZOSP Nowy Sącz w Podegrodziu

Strona poświęcona Ochotniczej Straży Pożarnej w Kąclowej

Uroczyste Posiedzenie Zarządu ZOSP Nowy Sącz w Podegrodziu

Dnia 01 grudnia 2018 w Podegrodziu odbyło się uroczyste Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Sączu. Wydarzenie to związane było z 20 rocznicą powstania oddziału powiatowego i 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Udział w tej ważnej uroczystości wzięło ok. 300 osób zaproszonych, zarówno przedstawicieli  samorządów terytorialnych,  strażaków ze Słowacji jak i strażaków reprezentujących swoje oddziały. Z każdej jednostki  OSP powiatu nowosądeckiego (ponad 100) uczestniczył jeden przedstawiciel  wraz z jednym reprezentantem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Relacje z posiedzenia można zobaczyć na:

Starosądeckie.info 

Podegrodzkie.info

Gazeta Krakowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *