Kąclowa

XIX pielgrzymka strażaków z powiatu nowosądeckiego do Bazyliki św. Małgorzaty

Strona poświęcona Ochotniczej Straży Pożarnej w Kąclowej

XIX pielgrzymka strażaków z powiatu nowosądeckiego do Bazyliki św. Małgorzaty

W niedzielę 29 lipca Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kąclowej wzięli udział w  XIX  pielgrzymce strażaków z powiatu nowosądeckiego do Bazyliki św. Małgorzaty w ramach dorocznego odpustu ku czci Przemienia Pańskiego. Organizatorami pielgrzymki był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Sączu oraz Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu. Uroczysta  Msza Święta sprawowana była  w intencji wszystkich  strażaków PSP, OSP, emerytów  i rencistów oraz i ich rodzin. Kompanię honorową na uroczystość wystawiła  Komenda Miejska PSP i Zarząd Oddziału  Miejsko- Gminnego Związku OSP RP w Grybowie. Pododdziałom towarzyszyła  orkiestra dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Tęgoborzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *