UWAGA!

przez | 10 stycznia 2020

Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, aby podczas zgłaszania zagrożeń na numer 998 podawać nazwę PRZYSIÓŁKA w którym dane zagrożenie zaistniało. 
Dyspozytorzy często proszą o numer domu w którym istnieje zagrożenie pożaru czy innego niebezpieczeństwa. Jak wszyscy wiemy numery domów są rozsiane po całej Kąclowej, a z roku na rok jest ich coraz więcej, dlatego dla prawidłowego rozpoznania kierunku w którym mamy się udać PROSIMY O PODANIE DODATKOWO NAZWY PRZYSIÓŁKA PODCZAS ZGŁASZANIA ZAGROŻENIA DO DYSPOZYTORA 998.
dyspozytorzy przekażą nam te informacje i pewnością szybciej będziemy mogli udać się w konkretne miejsce, aby Wam pomóc.

Poniżej mapa z nazwami przysiółków, nazwy są również umieszczone na tablicach przy zjazdach z dróg głównych.
Dziękujemy OSP KĄCLOWA.